طراحی بسته بندی؛ مشتری را عاشق محصولتان کنید!

متن سربرگ خود را وارد کنید

اگر صاحب کسب‌وکار یا فروشنده یک محصول هستید؛ به این راز طلایی دقت کنید: «پرفروش‌ترین محصولات دنیا، در یک چیز مشترک‌اند و آن هم چیزی نیست جز طراحی بسته بندی (Packaging Design)» آیا می‌دانید چطور مشتریان را عاشق و دلباخته محصولتان کنید؟ اگر واقعا می‌خواهید محصولتان در فروشگاه، همه نگاه‌ها را به خود جلب کند، بهتر است از همین لحظه برای یک بسته‌بندی شیک، خلاقانه و زیبا فکری بکنید.

 

طراحی بسته‌ بندی محصول، در حقیقت، پوشش بیرونی محصول شماست که نه‌تنها از آن محافظت می‌کند، بلکه مثل یک بازاریاب حرفه‌ای باعث تبلیغ برند و جذب مشتریان می‌شود. هرچقدر طراحی بسته بندی محصول از نظر رنگ، فرم، لوگو و …، هوشمندانه‌ و خلاقانه‌تر باشد، به همان اندازه برند شما خاص‌تر و جذاب‌تر می‌شود و این یعنی کنار زدن تمام رقبای سرسخت بازار!

طراحی بسته بندی در تهران

به جرات می‌توان گفت در تهران، حرف اول را برندی می‌زند که بسته بندی بهتری داشته باشد. این موضوع خیلی عجیب نیست؛ زیرا تهران جایی است که صدها شرکت بزرگ و کوچک بسته بندی محصول با هم رقابت  می‌کنند. حتی بسیاری از شرکت‌ها هم در نقش پشتیبان برای بسته بندی محصولات، به صورت غیر مستقیم نقش دارند.

از آنجا که رقابت در بین شرکت‌های بسته بندی محصول بسیار زیاد است؛ هر شرکتی سعی می‌کند با ایده‌های جدیدتر و امکانات پیشرفته‌تر، بقیه رقبا را کنار بزند. به همین دلیل، این صنعت، دائما در حال ارتقا و تغییر و تحول است. در حال حاضر، طراحی بسته بندی محصول در تهران با کمک پیشرفته‌ترین تکنولوژی چاپ و طراحی انجام می‌شود. از طرفی، تیم‌هایی متشکل از بهترین طراحان گرافیک، متخصصین بسته بندی محصول و تبلیغات در این حوزه فعالیت می‌کنند. با این حال اگر به دنبال طراحی بسته بندی محصولتان هستید، بهتر است به سراغ آخرین ایده‌های خلاقانه در دنیای بسته بندی بروید. شرکت «طرح سوم» جایی است که آخرین ایده‌های بسته بندی را رصد کرده و آنها را اجرایی می‌کند.    

شرکت طراحی بسته بندی؛ سکوی پرتاب برند شما

شرکت طراحی بسته بندی محصول، در حقیقت تنها مرکز تخصصی است که می‌تواند متناسب با نوع محصول شما، بهترین بسته بندی‌ها را طراحی کند. این شرکت برای طراحی، به فاکتورهای مختلفی مانند هویت بصری برند شما، سلایق روز مشتریان، امنیت و حفاظت از بدنه محصول، حفظ کیفیت در بلندمدت و همچنین قیمت نهایی توجه می‌کند.

شرکت‌ طراحی بسته بندی برای رسیدن به یک طراحی تاثیرگذار، از آخرین ایده‌های روز بازار الهام می‌گیرد. برای این کار، یک تیم تخصصی شامل ایده‌پردازان، طراحان گرافیک و متخصصین تبلیغات پا به پای هم فعالیت می‌کنند تا بهترین بسته بندی متناسب با محصولتان را ارائه کنند.

با یک بسته‌بندی با کیفیت، می‌توانید علاوه بر محافظت از محصول و بهبود تجربه خرید مشتری، باعث علاقه بیشتر به برندتان شوید. این یعنی ایستگاه آخر بسته بندی، همان درآمد کهکشانی و جادویی است!

اصول طراحی بسته بندی و جعبه

متن سربرگ خود را وارد کنید

دیگر نوبت شماست! وقت آن رسیده است که طراحی بسته بندی محصول خود را به متخصصین این کار بسپارید.  آژانس تبلیغاتی طرح سوم، برای رسیدن به این جایگاه، مسیری درخشان با تجربه طولانی را پشت سر گذاشته است. در طی سالهای طولانی فعالیت حرفه‌ای

در زمینه طراحی بسته بندی انواع محصولات، ما به جدیدترین ایده‌های بسته‌بندی با متد روز دست پیدا کردیم. در این مجموعه تلاش می‌شود تا طراحی به صورت کاملا مشتری‌پسند و مطابق با استانداردهای طراحی بسته‌بندی صادراتی انجام شود.

پیمایش به بالا