logo
Copyright Tarhe Sevom 2020. All rights reserved.
نکات مهم طراحی بسته بندی در برندینگ محصولات شما
برندینگ، تبلیغات، طراحی هویت بصری
شرکت برندینگ,شرکت تبلیغاتی,
1153
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-1153,single-format-standard,bridge-core-2.2.6,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,side_area_uncovered_from_content,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-21.3,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive

نکات مهم طراحی بسته بندی در برندینگ محصولات شما

نکات مهم طراحی بسته بندی در برندینگ محصولات شما

سازمان های زیادی وجود دارند که معتقدند طراحی بسته بندی به اندازه خود برند مهم است. طراحی بسته بندی محصول نقش مهمی در برندینگ محصولات شما در محیط خرده فروشی دارد. نکته ای که باید به آن توجه داشت این است که هرچه طرح “جذاب” باشد، مخاطبان بیشتری را جذب می کند. یک طراحی بسته بندی خوب نیز به شما امکان می دهد تا محصولات را از رقبای خود متمایز کنید.

 

هر روز ما در فروشگاه ها هنگام خرید برخی از کالاهای شخصی مانند لوازم آرایشی، پوشاک، کیف، عطر، کفش و غیره، طراحی بسته بندی های زیادی را می بینیم. بسته بندی عاملی است که ما را قبل از خرید محصولات به خود جذب می کند. محصولی با بسته بندی عالی ظاهری بسیار جذاب تر خواهد داشت. بنابراین، مطمئناً طراحی بسته بندی محصولات می تواند تصمیم خرید ما را تحت تأثیر قرار دهد.

 

به طور کلی طراحی بسته بندی هنر به نمایش گذاشتن محصولات است. طراحی بسته بندی مناسب توسط یک شرکت طراحی بسته بندی خوب، باعث می شود که محصولات در حین فرایند انبارداری و حمل و نقل، محصولات را از فساد یا آسیب در امان نگه می دارد. کالاهای معروف و دارای برند همواره در تلاش هستند که طراحی بسته بندی نوآورانه و خلاق داشته باشند.

 

شناختن ویژگی های طراحی بسته بندی موفق برای شما ضروری است تا بتوانید یک طراحی بسته بندی خلاقانه داشته باشید تا بتوانید تصویری متمایز از برندتان در مقابل رقبا داشته باشید.

 طراحی بسته بندی قهوه راینو

یک طراحی بسته بندی موفق باید شامل موارد زیر باشد:

1- به عنوان یک صاحب برند، همیشه باید دلایلی را به مخاطبان خود بدهید که نشان دهد چرا باید برند شما را نسبت به سایر برندها انتخاب کند. ” بیانیه چرا برای خرید ” به شما اجازه می دهد تا بتوانید مخاطبان خود به راحتی جذب کنید. بیانیه چرا برای خرید به مخابین شما می گوید که برند شما در واقع چه کاری انجام می دهد. در اصل، این بیانیه را باید با متنی بزرگ و جسورانه نوشت.

 

2- شما باید این بیانیه برند خود را در بالای طراحی بسته بندی خود برجسته کنید. این بیانیه باید آموزنده و ساده باشد به طوری که مشتریان بتوانند کلیه ویژگی ها و نحوه استفاده از محصول شما را بدانند.

3- طراحی بسته بندی شما باید فوراً توجه مخاطبان را جلب کند. همیشه به یاد داشته باشید که این تجربه خوب مخاطبان با برند شماست. بنابراین، طراحی بسته بندی محصول شما باید به نحوی باشد که هرگز فراموش نشود.

 

4- طراحی بسته بندی محصول باید با بسته بندی ساختاری مطابقت داشته باشد. اگر این اتفاق نیفتد، مخاطبان بالقوه علاقه خود را به برند شما از دست می دهند.

بدون دیدگاه

Post A Comment