logo
Copyright Tarhe Sevom 2020. All rights reserved.
عکاسی صنعتی چیست و چرا اهمیت دارد؟
برندینگ، تبلیغات، طراحی هویت بصری
شرکت برندینگ,شرکت تبلیغاتی,
1169
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-1169,single-format-standard,bridge-core-2.2.6,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,side_area_uncovered_from_content,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-21.3,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive

عکاسی صنعتی چیست و چرا اهمیت دارد؟

عکاسی صنعتی چیست و چرا اهمیت دارد؟

در دنیای تجارت امروز عکاسی ارزش یک میلیون کلمه دارد. همه چیز، از وب سایت ها گرفته تا بروشورها و تبلیغات تلویزیونی به تصاویر باکیفیت متکی هستند تا بتوانند پیام یک صنعت را منتقل کنند. عکاسی صنعتی یک زمینه تخصصی عکاسی است که باعث می شود تا مشاغل بتوانند با مشتریان و سایر مشاغل ارتباط برقرار کنند و فرآیندهای صنعتی، ماشین ها و تکنیک های خود را نشان دهند. عکس ها نه تنها باید با رنگ ها و نکات برجسته را نشان دهند، بلکه باید به طور مؤثر معنای عکس را در کمتر از یک ثانیه منتقل کنند. به همین دلیل است که این نوع عکس ها به یک عکاس ماهر با سالها تجربه عکاسی از ماشین آلات صنعتی، مکان ها و فرآیندهای تولیدی نیاز دارند.

اهمیت عکاس صنعتی

یک عکاس متخصص باید عکس هایی بگیرد که علاوه بر اینکه جالب باشد، از زاویه ای گرفته شود که سوالی در ذهن بیننده ایجاد نکند. به عنوان مثال، یک متخصص از نوار نقاله روزمره، منظم و معمولی عکاسی خواهد کرد به گونه ای که با برجسته کردن مناطق خاص و تار کردن زمینه، باید علاقه را نسبت به این ابزار به وجود آورد. این تصاویر وقتی بر روی مطالب تبلیغاتی تجاری مانند بروشور یا ارائه پاورپوینت گذاشته می شوند، روند کار را بازگو می کنند.

عکاسی صنعتی

بهبود تصاویر آنلاین

به غیر از پوسترها و بروشورها، تصاویر بصورت آنلاین حرفه شما رو معرفی میکنند. وب سایتی که دارای عکس های برتر درجه یک از هر فرآیند صنعتی که مشاغل در آن درگیراند است، اعتبار و علاقه را به ذهن بیننده می افزاید. این به نوبه خود به یک تجارت کمک می کند تا بتواند منجر به فروش شود، محصول را بفروشد یا بتواند تصویر خود را به عنوان یک تجارت آنلاین بهبود بخشد. عکاسی از ماشین آلات و فرآیندهای مربوط به هر رسانه یعنی اینترنت و چاپ کمی متفاوت است. به یک رویکرد با تفاوت کمی نیاز دارد، اما یک متخصص با سالها تجربه می داند که برای دستیابی به نتیجه مطلوب، از چه رویکردی استفاده کند تا اطمینان حاصل شود که تصاویر دقیقاً همان چیزی را که تجارت برای رسیدن به نتیجه مطلوب به آن نیاز دارند، برقرار می کنند. به همین دلیل است که برای صاحبان مشاغل استخدام عکاسانی که با تجربه هستند و سبک متنوع دارند، مهم است.

عکاسی صنعتی و تبلیغاتی

استخدام یک عکاس صنعتی

عکاسی صنعتی یک تجارت جدی است و بنابراین برای اینکه انتظار نتایج عالی داشته باشید نباید آن را به یک آماتور واگذار کنید تا کار را انجام دهد. همیشه از طریق نمونه کارها یک عکاس جستجو کنید تا مطمئن شوید که او در گذشته عکسهای خوبی گرفته است. در حالت ایده آل، او باید یک پرتفولیوی متنوع داشته باشد که به این معنی است که او قادر است از طریق وب سایت و تبلیغات چاپی عکس های خود را ارائه دهد.

عکاسی تبلیغاتی

انتشارات صنعتی

بسیاری از نشریات علاقه دارند که عکاسان صنعتی را برای گرفتن عکس برای مقالات برجسته استخدام کنند. بسیاری از مارک های  را گزارش میدهد Volvo که اخبار مربوط به کمپانی Volvo Spirit بزرگ دارای مجله هایی با محوریت صنعتی هستند. برخی مانند این انتشارات به جای نرخ تبلیغات، به تحریریه عکاسان می پردازند، اما می توانند راهی عالی برای ایجاد یک پرتفولیو و ارتباط با یک برند خاص باشند. مجلات تجارت تمایل دارند عکاسی دقیق، صریح و روشن با نور مینیمالیستی را به نفع خود قرار دهند. غالباً، تصاویر مستند از کارگران برای افزایش علاقه انسان به کار می روند. مجلات معماری به دلیل رابطه نزدیک بین معماری و ساخت و ساز، شامل عکسهای صنعتی می شوند.

بدون دیدگاه

Post A Comment