logo
Copyright Tarhe Sevom 2020. All rights reserved.
تاثیر برندینگ در بازاریابی
برندینگ، تبلیغات، طراحی هویت بصری
شرکت برندینگ,شرکت تبلیغاتی,
1133
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-1133,single-format-standard,bridge-core-2.2.6,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,side_area_uncovered_from_content,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-21.3,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive

تاثیر برندینگ در بازاریابی

تاثیر برندینگ در بازاریابی

برندینگ ستون اصلی بازاریابی است، بدون برندینگ، مشاغل شما برای مشتریان فعلی یا بالقوه قابل تشخیص نیست، برندینگ با ایجاد جنبه‌هایی از قبیل لوگو، شعار تبلیغاتی، رنگ هویت بصری برند و پیام کلی برند شما به مخاطبین شما نشان می دهد شما بسیار متفاوت‌تر رقبایتان هستید.

در این مقاله پنج راهی را که برندینگ می تواند بر استراتژی بازاریابی شما تأثیر بگذارد را مطرح می کنیم:

به حداقل رساندن مشکلات بازاریابی

هنگامی که یک نام تجاری ایجاد نشده است، می تواند در راستای تبلیغات دیجیتال (دیجیتال مارکتینگ)، تبلیغات چاپی (مانند طراحی و چاپ بروشور، کاتالوگ و …)، تبلیغات رادیویی و تبلیغات تلویزیونی تلاش های زیادی را داشته باشد.
با یک طراحی، رنگ هویت بصری برند و شعار تبلیغاتی، یک برند می تواند تصویر و پیام واضحی را در هر بستر تبلیغاتی منتقل کند. اگر برند شما بخاطر تصویر یا شعار خود شناخته شده باشد، مشتریان و مخاطبان می توانند آن را بصورت آنلاین در بستر های مختلف جستجو کنند و شما را پیدا کنند. یک استراتژی بازاریابی که منسجم نیست، می تواند باعث سردرگمی مشتریان شود و منجر به افزایش هزینه های تبلیغاتی شود.

 

کسب و کار خود را به یاد ماندنی کنید

چه کسی می تواند “M” مک دونالد یا سیب گاز زده برند اپل را فراموش کند؟ هیچ کس نمی تواند و هیچ کسی نخواهد توانست که این برندها را فراموش کند.
برندینگ می تواند پیام و خاطره‌ای فراموش نشدنی را برای مشتریان شما رقم بزند. آنها هرگز مجبور نخواهند شد حدس بزنند در چه صنعتی هستید یا چه محصولات و خدماتی را ارائه می دهید، زیرا پیام شما از ابتدا مشخص خواهد بود.

 

mackdonald and apple

ایجاد وفاداری به برند

شناخت برند باعث وفاداری مشتری می شود. هنگامی که مشتریان شما برند شما را می شناسند، هنگام نیاز بدون پرس و جو به سراغ برند شما می آیند. تصویر، پیام و برند شما برای مشتریان واضح است به همین خاطر می توانند به سرعت ارزیابی و تصمیم گیری کنند.

 

ایجاد اعتبار برای شرکت

عناصر استراتژی برندینگ شما بیشتر از آنچه که شما فکر می کنید به مشتریانتان اطلاعات می دهد. انتخاب رنگ سازمانی، طراحی لوگو، سبک نوشتار و شعار تبلیغاتی می تواند نوع تجارت، محصولات، خدمات و ارزشهای شما را به طور کامل به مشتری بیان کند.

 

انتقال وفاداری به مصرف کننده

اکثر این گفته ها را شنیده اند، “برای احترام، شما باید احترام بگذارید.” همین اصل در مورد وفاداری مشتری نیز صدق می کند. شرکت هایی که وقت خود را برای ایجاد یک تصویر معتبر از برند خود می گذارند، اغلب وفادارترین مشتری ها را دارند. این یک نتیجه متداول از تکنیک های مناسب برای برندینگ است، زیرا مصرف کننده ارادت یک شرکت به برند خود را به عنوان نشانه ای از ارادت به مشتریان خود برابر می کند.

بدون دیدگاه

Post A Comment