logo
Copyright Tarhe Sevom 2020. All rights reserved.
اگر بحران ویروس کرونا ماه ها ادامه یابد، چه برند هایی می توانند به فعالیت خود ادامه دهند؟
برندینگ، تبلیغات، طراحی هویت بصری
شرکت برندینگ,شرکت تبلیغاتی,
1113
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-1113,single-format-standard,bridge-core-2.2.6,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,side_area_uncovered_from_content,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-21.3,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive

اگر بحران ویروس کرونا ماه ها ادامه یابد، چه برند هایی می توانند به فعالیت خود ادامه دهند؟

اگر بحران ویروس کرونا ماه ها ادامه یابد، چه برند هایی می توانند به فعالیت خود ادامه دهند؟

اگر بحران ویروس کرونا ماه‌ها ادامه یابد، چه برند هایی می توانند به فعالیت خود ادامه دهند؟

اگر در این موقعیت در یک خیابان راه روید به راحتی متوجه خواهید شد که بسیاری از مشاغل مانند کافه ها و رستوران ها و همچنین برند هایی از جمله نایک فعالیت خود را متوقف کرده اند و شهر تبدیل به شهر ارواح شده است.

این توقف فعالیت، پاسخ موقت در بحران کرونا می باشد و برای راه حل‌های طولانی مدت باید هزینه های گزاف در نظر گرفته شود. در حال حاضر هیچ کس نمی داند این وضعیت چه مدت طول می کشد، اکثر مشاغل خود را برای ۳ ماه آماده کرده‌اند و باید بررسی کرد که چه تجارت هایی می توانند در این بحران برای مدت طولانی‌تری به فعالیت خود ادامه دهند.

بسیاری از مشاغل تمایل به  دورکاری و یا از طریق اینترنت ندارند و برنامه خود را طبق اخبار به روز می کنند. برای این مشاغل بسیار مشکل است که برنامه طولانی مدت برای فعالیت خود رد بحران کرونا داشته باشند تا بتوانند اوضاع را کنترل کنند.

با وجود آن که این وضعیت در حال توسعه است، تحلیلگران و کارشناسان اقتصادی می گویند که تغییر در برنامه درازمدت تجارت ها به همان اندازه بحرانی است که چالش های فوری که برندها در حال حاضر با آن روبه رو هستند.

اگر خبر خوبی باشد، اینگونه است که می توان همزمان با پرداختن به برخی از موضوعات امروز، برنامه ریزی های موازی از راه دور را انجام داد.

 

تاثیر کرونا بر کسب و کار

زمان آن رسیده است تا کمبودهای فناوری را برطرف کنیم.

در حال حاضر تعدادی از سازمان ها فقط برای تجهیز كارمندان به كار از خانه مشغول تلاش هستند، از جمله بسیاری از آنها كه قبلاً هرگز مجبور نشده بودند از راه دور كار كنند. بسیاری از کارمندانی هستند که لپ تاپ و یا کامپیوتر شخصی در خانه ندارند و در ابتدا باید به نیاز این افراد رسیدگی کرد. بنابراین باید در الویت اول بررسی کرد که آیا کارکنان امکانات و ابزار کار از خانه را دارند؟

برای انجام دادن کار مفید باید جلسات برگزار گردد که با ویدیو کنفرانس قابل انجام است. برای این عمل نیز قطعاً نیاز به اینترنت با پهنای باند مناسب و احتمالاً فیلترشکن و آنتی ویروس مناسب است. بنابراین زمان می برد تا شرکت‌ها به چشم انداز کار از راه دور در مدت طولانی برسند.

تجارت الکترونیکی موجب صرفه جویی در روز نمی شود، اما بسیار مهم است.

ناظران صنعت همچنین بیان می كنند كه اگر در گذشته یك برند تجاری منابع اصلی را به تجارت الکترونیکی اختصاص نمی داد، اکنون زمان آن رسیده است که یک برند تنها در این زمینه فعالیت کند. در حالی که بسیاری از تحلیلگران گفته اند که تجارت الکترونیک نمی تواند جایگزین کل تجارت ها شود (به ویژه اگر مصرف کنندگان در اثر درآمد محدود یا از دست رفته درآمد کمتری برای خرید داشته باشند). با این حال پژوهش ها نشان می دهند که به دنبال شیوع ویروس، بیش از 46٪ مصرف کنندگان تمایل بیشتری به خرید آنلاین لباس دارند و حدود 65% نیز تمایل به خرید آنلاین لوازم شخصی دارند تا خرید حضوری.

 

بدون دیدگاه

Post A Comment