بسته بندی محصولات

صنعت بسته بندی از پررونق‌ترین صنایع جهانی می‌باشد و همین اهمیت این موضوع را نشان می‌دهد، چشمان هر بیننده‌ای ابتدا به  بسته بندی، رنگ، شکل و تصاویر روی آن جذب می‌شود. پس بسته بندی مهم است.

قفسه‌ی فروشگاهها شاید رقابتی‌ترین محیط بازاریابی باشد که تا به حال در جهان وجود داشته است، طراحی بسته بندی محصولات یک تخصص است و معمولا نیاز به همکاری طراحان صنعتی، مهندسان بسته بندی و سازندگان دارد. طراحی بسته بندی محصولات فقط قسمتی از روند بازاریابی است و بعد از آن مراحل تولید، توزیع، تبلیغات و پخش شروع می شود.

بهترین محصولات، چه محصولاتی هستند؟

بهترین محصولات سه ویژگی عملکرد، شکل و برند برتر را باید همزمان دارا باشند. می‌توان گفت بهترین محصولات، محصولاتی هستند که زندگی را برای انسانها بهتر، ساده‌تر و زیباتر می‌کنند. یکی از مسائل بسیار مهمی که وجود دارد این است که این روزها باید تبلیغات دهان به دهان را بسیار مورد توجه قرار دهیم، چرا که مشتری‌های راضی، رضایتشان را به اطرافیان خود انتقال می‌دهند و به همان صورت مشتریان ناراضی، نارضایتی‌شان را.

نوآوری در طراحی محصول

پشت هر نوآوری محصول، تیمی از متخصصان قرار دارد که اعضایش بر اساس درک نیازها، رفتار و سلیقه‌ی مشتری کار می‌کنند. متخصصان در حوزه‌های تحقیقات، طراحی و ... در کنار یکدیگر با تیم‌های برندسازی همکاری می‌کنند تا بتوانند به بهترین شکل نیازهای مشتریان را برآورده کنند، حس وفاداری را در مشتری ایجاد کنند و تعهد برند را تداوم بخشند و خلاقانه‌ترین محصول را تولید کنند.

طراحی بسته بندی جذاب

طراحی بسته بندی

نمونه‌کارهای آژانس تبلیغاتی طرح سوم در حوزه بسته بندی محصولات کشاورزی

طراحی بسته بندی محصولات کشاورزی
طراحی بسته بندی محصولات کشاورزی
طراحی بسته بندی محصولات کشاورزی
طراحی بسته بندی محصولات کشاورزی

مبانی طراحی بسته بندی

قفسه‌ی فروشگاهها، رقابتی‌ترین محیط بازاریابی در زمان کنونی است.

طراحی بسته بندی

نمونه کارهای طراحی بسته بندی آژانس تبلیغاتی طرح سوم برای محصولات کود و سم کیاسم