تغییر لوگو گوگل برای تشکر از پرستاران به علت کرونا

طراحی لوگو خلاقانه اصولی خاص شرکت تبلیغاتی طرح سوم

طراحی هویت بصری ویویدکالر

طراحی لوگو ویویدکالر

طراحی هویت بصری شرکت ویوید کالر که شامل طراحی لوگو، طراحی ست اداری و ... است، از جمله نمونه کارهای آژانس تبلیغاتی طرح سوم می‌باشد. 

هویت بصری
طراحی هویت بصری

طراحی لوگو شیرآلات تیبا

طراحی هویت بصری و لوگو شیرآلات تیبا از نمونه کارهای زیبای طراحان آژانس تبلیغاتی طرح سوم

برندینگ

از نماد آب جهت ایجاد اصالت در محصول استفاده شده و همچنین این نماد به نوع محصول و خدمات نزدیک است و در روانکاوی نیز تصویر کهن الگویی است برای ایجاد اعتماد و قدمت.

در این قسمت از نوشتاری محکم و خاص استفاده شده که این نوشتار استحکام و زیبایی را در ذهن مخاطب متبادر می‌کند.

استفاده از فرم دایره باعث ایجاد تمایز نسبت به محصولات موجود در بازار می‌شود، برگ‌های گندم نیز باعث نزدیک شدن به لوگوهای اروپایی و ایجاد حس مدرن بودن می‌شود.  

طراحی لوگو پرداخت ایران

طراحی لوگو ایران پرداخت

طراحی هویت بصری و لوگو شرکت ایران پرداخت

هویت بصری
طراحی لوگو
طراحی لوگو پرداخت ایران

در این لوگو که به نوعی مونوگرامی است از ترکیب حرف p انگلیسی و فلش  استفاده شده که نمادی برای حرکت و سرعت می‌باشد و به پرداخت نیز اشاره می‌کند این لوگو دارای فرمی ساده جهت ثبت در ذهن به همراه لوگو تایپ فارسی مختص به پرداخت ایران می‌باشد، لوگو و لوگوتایپ هر دو به‌خوبی در کنار هم جای گرفته‌اند و در فرم‌های سیاه و سفید نیز به‌خوبی نماد بودن خود را حفظ می‌نمایند و از نماد اصلی دور نمی‌شوند در صورتی که در لوگوی قبلی هیچکدام از اصول اصلی طراحی لوگو در نظر گرفته نشده بود. نکته مهمتر اینکه از همه جهت این لوگو به تنهایی باعث زیبایی می‌شود و حتی در تابلوها و بیلبوردها به تنهایی طرح کاملی است که این خود نشانه هزینه کمتر تبلیغات برای تثبیت در ذهن مشتری است.

طراحی لوگو

طراحی لوگو چیست؟

به نظر می رسد این سوال یکی از اساسی‌ترین سؤالات است. همه می‌دانند طراحی لوگو چیست ما هر روز لوگوهای زیادی را می‌بینیم. آنها ما را احاطه کرده اند اگر همین حالا به اطراف خود نگاه کنید، حداقل 5 لوگو را مشاهده خواهید کرد. من می توانم طرح های لوگوهای زیادی را اطرافم ببینم؛ HMRC ، EDF ، Homepride، دیزنی و اپل، نام تجاری شما در مقابل هویت بصری برند، طراحی لوگوی شما اولین چیزی است که باید مشخص شود، بین برند، هویت بصری برند و همچنین طراحی لوگوی شما تفاوت است و باید به هریک از آنها توجه جدی داشته باشید.