دیجیتال مارکتینگ

همه ما بر اهمیت و ضرورت دیجیتال مارکتینگ در دنیای آنلاین این روزها و تاثیر شگفت انگیز آن روی پیشبرد فروش محصولات و خدماتمان واقف هستیم. تغییر شیوه رفتار، انتخاب و خرید مصرف کنندگان را درک کرده ایم و برای کسب و کار خود حداقل یک وب سایت داریم و حتی شاید با تیم درون سازمانی خود در شبکه های اجتماعی مطلب به اشتراک می گذاریم و سعی می کنیم حضور خود را پررنگ تر و مخاطبان بیشتری جذب کنیم. اما آیا یک استراتژی بازاریابی دیجیتال داریم؟ آیا با مدیریت برند، در راستای برندینگ و با یک سیستم یکپارچه، در دنیای دیجیتالی فعالیت می کنیم؟ چیزی که اکثر شرکت ها و حتی سازمان های فعال در حوزه دیجیتال مارکتینگ نمی دانند، چگونگی یکپارچه سازی این فعالیت ها با مسئولیت های برندینگ است. باور و عملکرد تیم ما در آژانس تبلیغاتی طرح سوم، با ترکیب تیم برندینگ، مارکتینگ و تیم فناوری خود، ارائه خدمات دیجیتال مارکتینگ، در راستای برندینگ دیجیتال است. بسته جامع خدمات دیجیتال مارکتینگ با توجه به اندازه سازمان شما (کوچک، متوسط، بزرگ) به صورت اختصاصی برنامه ریزی و در فضای مجازی اجرا می گردد.

طراحی کمپین های دیجیتال

برنامه ریزی کمپین های خلاقانه با استفاده از ابزارهای دیجیتال جهت رخدادها، معرفی محصولات جدید و خدمات نوین . کمپین ها باعث ماندگاری و اعتمادسازی برند در ذهن مخاطب می شوند و مشتریان وفادار ایجاد می کنند.

بهینه سازی وبسایت

قرار گرفتن وبسایت در رتبه های اول موتورهای جست و جو و نمایش آن برای کاربران، موجب بازدهی بیشتر وب سایت و جذب مخاطبان می گردد.

تولید محتوا

تولید محتوای منحصر به فرد و خلاقانه که علاوه بر آگاهی رسانی و جذابیت، به ترغیب و کنجکاوی بیشتر در شناخت برند منتهی می شود. تیم طرح سوم با اتکا بر تجربه و تخصص خود در برندینگ و تبلیغات توان تولید محتوای منحصر به فرد و خلاقانه ای را دارد.

طراحی و پشتیبانی سایت

مدیریت و پشتیبانی وب سایت جهت به روز رسانی محصولات، خدمات و اخبار، مخاطبان را به بازدیدهای بیشتر از وب سایت ترغیب می نماید و علاوه بر این، موتورهای هوشمند جست و جو اهمیت زیادی برای به روز رسانی وب سایت ها قائل هستند.

دیجیتال مارکتینگ و برندینگ

با توجه به روند رو به افزایش مخاطب های شبکه های اجتماعی و روش های تحقیق، خرید و یا انتخاب مردم از روش های سنتی به روش های آنلاین و دیجیتال، مدیریت صحیح سازماندهی مطلب و محتوای تولید شده و نشر به موقع در شبکه های اجتماعی، مهم ترین رکن موفقیت یک کمپین دیجیتال است و به جذب مخاطب می انجامد که با مدیریت و برنامه ریزی می توان بازار دیجیتال را گسترده تر نمود و مخاطب را به مشتری وفادار تبدیل نمود.
با توجه به تاثیر بسیار زیاد تبلیغات بصری بر مخاطبان، امروزه ویدئو مارکتینگ یکی از اثربخش ترین انواع تبلیغات می باشد. به اشتراک گذاری ویدئو های آموزشی و سرگرم کننده، مرتبط با کسب و کار، بستری مناسب در اجرای پروژه های برندینگ در بازار دیجیتالی است.

طراحی سایت و سئو

تولید محتوای منحصر به فرد و خلاقانه که علاوه بر آگاهی رسانی و جذابیت، به ترغیب و کنجکاوی بیشتر در شناخت برند منتهی می شود. تیم طرح سوم با اتکا بر تجربه و تخصص خود در برندینگ و تبلیغات، و نه صرفا دیجیتال مارکتینگ، توان تولید محتوای منحصر به فرد و خلاقانه ای را دارد که علاوه بر آگاهی رسانی و جذابیت، به ترغیب و ایجاد حس کنجکاوی، شناخت و بررسی برند از مخاطب می انجامد.
فارغ از شیوه فعالیت شما در دنیای حقیقی، سرمایه گذاری برای حضور پر رنگ کسب و کارتان در دنیای آنلاین امری مهم و قابل توجه است. اولین گام این حضور را با طراحی یک سایت شرکتی حرفه ای، محکم بردارید. به واسطه یک وبسایت خوب میتوانید خدمات و محصولاتتان را به بهترین شکل ممکن به کاربران ارائه داده و همواره با آنان در تعامل باشید. هدف شرکت تبلیغاتی طرح سوم در طراحی سایت شرکتی، ثبت جلوه ای زیبا و ماندگار از تجارت شما در ذهن مخاطب است؛ ترسیم یک وبسایت شرکتی باید بگونه ای باشد که اگر کاربری بدون ذهنیت قبلی از فعالیت شما در دنیای واقعی و برای اولین بار از طریق وبسایتتان با برند شما آشنا شد، با تصویری ایده آل از کسب و کار و نحوه ارائه آن مواجه شود.
پشت این کلمه سه حرفیِ سئو (SEO) دنیایی از حرف های گفته و ناگفته وجود دارد.اگر می خواهید بدانید سئو چیست؟ باید بگوییم در واقع SEO در محیط عمومی اینترنت، مخفف عبارت search engine optimization به معنی بهینه سازی برای موتور جستجو شناخته میشود. اما به گفته مدیران گوگل با علمی شدن و تخصصی شدن این حوزه، عبارتsearch experience optimization یا بهینه سازی تجربه جستجو ترجمه مناسب تری از لغت سئو SEO است.

سایت های فروشگاهی به سرعت در حال رشد هستند و استانداردهای UI و UX آنها همواره در حال بهینه شدن می باشد. شرکت تبلیغاتی طرح سوم نیز با تسلط کاملی که بر این موضوع دارد همواره جدیدترین امکانات یک سایت فروشگاهی که موجب افزایش فروش میشوند را در سفارشاتی که دریافت میکند اعمال می نماید.

اگر در حال حاضر یک وبسایت دارید اما زمان زیادی از فعالیت آن میگذرد، پیشنهاد میکنیم که آن را به دست طراحان و تحلیلگران با تجربه ما بسپارید تا سایت شما را بررسی کرده و در صورت نیاز تغییرات و بهینه سازی هایی را روی آن اعمال کنند؛ در این صورت می توانید مطابق با تکنولوژی روز طراحی وبسایت حرکت کنید. اگر هم هنوز سایتی ندارید، تیم مجرب طرح سوم آماده است تا با طراحی وبسایت خلاقانه و بروز، مسیر روشنی را در کسب و کار آنلاین برایتان فراهم سازد.