Your address will show here +12 34 56 78
Click here to edit.

خدمات شرکت تبلیغاتی طرح سوم

خدمات شرکت تبلیغاتی طرح سوم

عکاسی صنعتی و تبلیغاتی

سرعت پردازش عکس در ذهن انسان، عکاسی را به یکی از قدرتمند ترین ابزارهای برندسازی تبدیل کرده است.

برنامه ریزی کمپین های تبلیغاتی

کلید موفقیتی در فعالیت های بازاریابی،تبلیغاتی و ... برنامه ریزی دقیق و طراحی استراتژی است.

طراحی بسته بندی

طراحی بسته بندی یکی از مهم ترین عناصر هویت بصری برند و ایجاد تصویر برند در ذهن مخاطبان است.

طراحی سایت

طراحی انواع وبسایت های شرکتی، فروشگاهی ، خبری و ... با ساختاری بهینه برای موتورهای جستجوی گوگل.

طراحی هویت بصری برند

طراحی عناصر قابل رویت یک برند بر پایه هویت برند و انتقال هویت برند در ذهن مخاطبان است.

تبلیغات محیطی

طراحی و اجرای یک تبلیغ محیطی دارای مراحل مختلفی از زمان ایده‌پردازی تا اجرا است.

هویت برند (برند سازی)

جوهره یا هویت برند (برندسازی) اصلی ترین ویژگی است که یک برند را تعریف و از رقبا جدا می کند.

دیجیتال مارکتینگ

بازاریابی، بررسی و آنالیز رقبا و نقاط ضعف و قدرت آن ها به منظور شناسایی فرصت ها و تهدید ها در بازار دیجیتال است.

برندینگ و برندسازی

برندینگ به فر آیند مادری گفته می شود که در مجموع منجر به خلق ارزش مطلوب ما برای مشتری است، تمام چیزی‌هایی که مشتری در خصوص هویت تجاری شما، شامل حس، تجربه و تداعیات ذهنی باید بداند یا احساس به درک کند، شامل این مجموعه فعالیت ها است.

هویت بصری برند

طراحی فرآیندی است که فرم با معنا یکپارچه می کند، تبدیل یک ایده پیچیده به ماهیت دیداری آن مستلزم خلاقیت، مهارت، دانش و کارگروهی است. طراحی تفکر هوشمندانه است که قابلیت رویت پیدا کرده است. فرآیند طراحی مثلثی است متشکل از ادراک عمومی، بینش مشتری و شهود تیم طراحی.

عکاسی صنعتی و تبلیغاتی

رسانه عکاسی و به طور خاص عکاسی تبلیغاتی یکی از مهمترین ابزارهای تبلیغاتی است که همانند دریچه ای گشوده به توانمندی ها و کیفیت محصولات تولید کنندگان عمل می کند ، بنابراین نگاه خلاق و هنرمندانه یک عکاس تبلیغاتی ، کیفیت تصاویر ثبت شده و ایجاد ارتباط با بیننده تاثیر بسیار زیادی بر انتخاب نهایی خریداران و مخاطبین تجاری شرکتها دارد .

خدمات نمایشگاهی

تمام اعمال و عملکرد یک برند از ساختار غرفه رنگ های سازمانی کاتالوگ و بروشورها، هدایای تبلیغاتی انتخاب شده و همچنین نحوه برخورد، لباس پرسنل و نوع تعامل با بازدید کنندگان باید منطبق بر سند استراتژی برند و دستورات آن باشد تا بتوان تصویری درست و تاثیری عمیق بر ذهن و قلب مشتریان و مخاطبان آگاه گذاشت .

دیجیتال مارکتینگ

همه ما بر اهمیت و ضرورت دیجیتال مارکتینگ در دنیای آنلاین این روزها و تاثیر شگفت انگیز آن روی پیشبرد فروش محصولات و خدماتمان واقف هستیم. تغییر شیوه رفتار، انتخاب و خرید مصرف کنندگان را درک کرده ایم و برای کسب و کار خود حداقل یک وب سایت داریم و حتی شاید با تیم درون سازمانی خود در شبکه های اجتماعی مطلب به اشتراک می گذاریم و سعی می کنیم حضور خود را پررنگ تر و مخاطبان بیشتری جذب کنیم. اما آیا یک استراتژی بازاریابی دیجیتال داریم؟ آیا با مدیریت برند، در راستای برندینگ و با یک سیستم یکپارچه، در دنیای دیجیتالی فعالیت می کنیم؟

تبلیغات محیطی

تبلیغات محیطی در بازار انبوه خود به عنوان یک فعالیت کاملا تخصصی به حساب می‌آید، درست مثل پخش رادیو، تلویزیون. به همین دلیل بهتر است برای پیام های گسترده و نام تجاری از کمپین‌های مشاوره و پشتیبانی استفاده کنید. اگر بخواهید آگهی در فضای باز را انجام دهید، به عنوان آژانس یا برند خود، به یاد داشته باشید که نمی‌توانید بلند پروازانه عمل کنید. هر گونه تلاش برای انجام این کار معمولا منجر به پیام بسیار مبهم و گیج کننده خواهد شد و با در نظر داشتن بازه‌های زمانی بسیار کم تبلیغ فقط اتلاف پول خواهد بود.

هدایای تبلیغاتی

همانگونه که میدانید هدایای تبلیغاتی روشی تاثیرگذار برای تشکر و قدردانی از انتخاب و اعتماد مشتریان و مهمترین عوامل جلب توجه مشتری به شما می باشد که می تواند اثر زیادی در بخاطر سپردن محصول یا خدمات داشته باشد. این اجناس فارغ از میزان قیمت خود، اجناسی کاربردی هستند و در زندگی روزمره مشتریان بالقوه بارها مورد استفاده قرار می گیرند و این استفاده سبب می شود تا نام تجاری روی این هدیه در ضمیر ناخودآگاه وی حک شده و در نهایت به همکاری با مجموعه مبلغ ترغیب گردد. مشتریان اکثرا آگهی های چاپی و الکترونیکی را نگه نمی دارند یا از خاطر میبرند ولی با ارائه یک هدیه تبلیغاتی حتی کوچک که لوگو و نام شما روی آن درج شده می تواند ارتباطی نزدیک مستقیم و ماندگارتر با مخاطب خود برقرار نمایید.