Your address will show here +12 34 56 78

آیا با مدیریت برند، در راستای برندینگ و با یک سیستم یکپارچه، در دنیای دیجیتالی فعالیت می کنیم؟ چیزی که اکثر شرکت ها و حتی سازمان های فعال در حوزه دیجیتال مارکتینگ نمی دانند، چگونگی یکپارچه سازی این فعالیت ها با مسئولیت های برندینگ است. باور و عملکرد تیم ما در آژانس تبلیغاتی طرح سوم، با ترکیب تیم برندینگ، مارکتینگ و تیم فناوری خود، ارائه خدمات دیجیتال مارکتینگ، در راستای برندینگ دیجیتال است. بسته جامع خدمات دیجیتال مارکتینگ با توجه به اندازه سازمان شما (کوچک، متوسط، بزرگ) به صورت اختصاصی برنامه ریزی و در فضای مجازی اجرا می گردد.

  • Text Hover
  • Text Hover
دیجیتال مارکتینگ

همه ما بر اهمیت و ضرورت دیجیتال مارکتینگ در دنیای آنلاین این روزها و تاثیر شگفت انگیز آن روی پیشبرد فروش محصولات و خدماتمان واقف هستیم. تغییر شیوه رفتار، انتخاب و خرید مصرف کنندگان را درک کرده ایم و برای کسب و کار خود حداقل یک وب سایت داریم و حتی شاید با تیم درون سازمانی خود در شبکه های اجتماعی مطلب به اشتراک می گذاریم و سعی می کنیم حضور خود را پررنگ تر و مخاطبان بیشتری جذب کنیم. اما آیا یک استراتژی بازاریابی دیجیتال داریم؟

برندینگ

به تمامی قواعد برندینگ در دنیای آنلاین نیز باید توجه شود. عملکرد درست هویت و ساختار برند در فضای آنلاین و اجرای دیجیتال مارکت در راستای اهداف برندینگ، باعث ایجاد روابط عمیق با مشتریان و حس اعتماد و وفاداری در مخاطب می گردد.

تحلیل کسب و کار رقبا در بازار دیجیتال

بازاریابی و بررسی عملکرد سیستم، شناسایی نیازمندی ها و آنالیز رقبا و نقاط ضعف و قدرت آن ها به منظور شناسایی فرصت ها و تهدید ها در بازار دیجیتال است.

مشاوره و تدوین استراتژی برند در بازار دیجیتال

با توجه به اهداف و چشم انداز برند و تمرکز بر روی
تمایزات و مزیت اصلی محصول، استراتژی بازاریابی
دیجیتال شکل می گیرد.

طراحی و بازطراحی و بهینه سازی وب سایت

وب سایت اصلی ترین بخش ارتباط با مخاطب است که مخاطب اصلی برای انتخاب محصول و یا اعتماد بیشتر، از طریق لینک های شبکه های اجتماعی و تبلیغات در سایت های دیگر، به وب سایت مراجعه می کند، به همین جهت ساختار درست، یوزر فرند بودن، محتوای مناسب و رعایت اصول کدنویسی و مدیریت درست محتوا جهت راه اندازی در بخش لازم می باشد. این بخش در دیجیتال مارکتینگ SEO باعث جذب بیشترین مخاطب اصلی می گردد.

SEO بهینه سازی وب سایت

قرار گرفتن وبسایت در رتبه های اول موتورهای
جست و جو و نمایش آن برای کاربران، موجب
بازدهی بیشتر وب سایت و جذب مخاطبان
می گردد.

پشتیبانی و مدیریت وب سایت

مدیریت و پشتیبانی وب سایت جهت به روز رسانی محصولات، خدمات و اخبار، مخاطبان را به بازدیدهای بیشتر از وب سایت ترغیب می نماید و علاوه بر این، موتورهای هوشمند جست و جو اهمیت زیادی برای به روز رسانی وب سایت ها قائل هستند و محتوای وب سایت باعث حضور بیشتر مخاطب می گردد و رنکینگ سایت را بالا می برد.

تولید محتوا جهت بازاریابی آنلاین

تولید محتوای منحصر به فرد و خلاقانه که علاوه بر آگاهی رسانی و جذابیت، به ترغیب و کنجکاوی بیشتر در شناخت برند منتهی می شود. تیم طرح سوم با اتکا بر تجربه و تخصص خود در برندینگ و تبلیغات، و نه صرفا دیجیتال مارکتینگ، توان تولید محتوای منحصر به فرد و خلاقانه ای را دارد که علاوه بر آگاهی رسانی و جذابیت، به ترغیب و ایجاد حس کنجکاوی، شناخت و بررسی برند از مخاطب می انجامد.

مدیریت و بازاریابی در شبکه های اجتماعی

با توجه به روند رو به افزایش مخاطب های شبکه های اجتماعی و روش های تحقیق، خرید و یا انتخاب مردم از روش های سنتی به روش های آنلاین و دیجیتال، مدیریت صحیح سازماندهی مطلب و محتوای تولید شده و نشر به موقع در شبکه های اجتماعی، مهم ترین رکن موفقیت یک کمپین دیجیتال است و به جذب مخاطب می انجامد که با مدیریت و برنامه ریزی می توان بازار دیجیتال را گسترده تر نمود و مخاطب را به مشتری وفادار تبدیل نمود.

طراحی و اجرای کمپین های دیجیتال

برنامه ریزی کمپین های خلاقانه با استفاده از ابزارهای دیجیتال جهت رخدادها، معرفی محصولات جدید و خدمات نوین . کمپین ها باعث ماندگاری و اعتمادسازی برند در ذهن مخاطب می شوند و مشتریان وفادار ایجاد می کنند.

ساخت محتوای ویدئویی

با توجه به تاثیر بسیار زیاد تبلیغات بصری بر مخاطبان، امروزه ویدئو مارکتینگ یکی از اثربخش ترین انواع تبلیغات می باشد. به اشتراک گذاری ویدئو های آموزشی و سرگرم کننده، مرتبط با کسب و کار، بستری مناسب در اجرای پروژه های برندینگ در بازار دیجیتالی است.
  • Text Hover
طراحی سایت شرکتی

فارغ از شیوه فعالیت شما در دنیای حقیقی، سرمایه گذاری برای حضور پر رنگ کسب و کارتان در دنیای آنلاین امری مهم و قابل توجه است. اولین گام این حضور را با طراحی یک سایت شرکتی حرفه ای، محکم بردارید. به واسطه یک وبسایت خوب میتوانید خدمات و محصولاتتان را به بهترین شکل ممکن به کاربران ارائه داده و همواره با آنان در تعامل باشید. هدف شرکت تبلیغاتی طرح سوم در طراحی سایت شرکتی، ثبت جلوه ای زیبا و ماندگار از تجارت شما در ذهن مخاطب است؛ ترسیم یک وبسایت شرکتی باید بگونه ای باشد که اگر کاربری بدون ذهنیت قبلی از فعالیت شما در دنیای واقعی و برای اولین بار از طریق وبسایتتان با برند شما آشنا شد، با تصویری ایده آل از کسب و کار و نحوه ارائه آن مواجه شود.
طراحی حرفه ای فروشگاه

سایت های فروشگاهی به سرعت در حال رشد هستند و استانداردهای UI و UX آنها همواره در حال بهینه شدن می باشد. شرکت تبلیغاتی طرح سوم نیز با تسلط کاملی که بر این موضوع دارد همواره جدیدترین امکانات یک سایت فروشگاهی که موجب افزایش فروش میشوند را در سفارشاتی که دریافت میکند اعمال می نماید.

چرا سئو و رتبه اول گوگل؟

پشت این کلمه سه حرفیِ سئو (SEO) دنیایی از حرف های گفته و ناگفته وجود دارد.اگر می خواهید بدانید سئو چیست؟ باید بگوییم در واقع SEO در محیط عمومی اینترنت، مخفف عبارت search engine optimization به معنی بهینه سازی برای موتور جستجو شناخته میشود. اما به گفته مدیران گوگل با علمی شدن و تخصصی شدن این حوزه، عبارتsearch experience optimization یا بهینه سازی تجربه جستجو ترجمه مناسب تری از لغت سئو SEO است.