چاپ سررسید اختصاصی 99

چاپ سررسید اختصاصی 99

سررسیدها به دو دسته تقسیم می شوند. یکی از آن ها سررسید های عمومی هستند که طراحی و دیزاین مشخصی دارند، از یکسری قواعد مشخص پیروی می کنند، اصول خاصی دارند و از پیش تولید شده هستند. اما نوع دیگری از سررسید ها سررسیدهای اختصاصی  هست که از پیش تولید و چاپ شده نیستند و می توان متناسب با سلیقه خود آن را سفارش داد و چاپ کرد و تمام المان های آن را شخصی سازی کرد، به این نوع از سررسید، سررسید اختصاصی می گویند. شرکت تبلیغاتی طرح سوم آماده برای پذیرش سفارش چاپ سررسید اختصاصی 99 است.

 

چاپ سررسید 99 عمومی و سالنامه 99 عمومی

 

سررسید و سالنامه 99 دارای  انواع مختلفی است، که یکی از انواع آن سررسید عمومی است. سررسید و سالنامه عمومی درواقع به سررسید و سالنامه هایی گفته می شود که از قبل طراحی و آماده شده هستند و شما می توانید لوگو و برند خودتان را روی آن ها چاپ کنید. قیمت سررسید های عمومی بسیار پایین تر از چاپ سررسید اختصاصی است اما می تواند به عنوان یک هدیه تبلیغاتی برای سال جدید گزینه مناسبی باشد.سررسید اختصاصی می تواند کاملا شخصی سازی شده و متناسب با سلیقه و نوع کار آن سازمان باشد.

 

 

چاپ سررسید اختصاصی 99

 

چاپ سررسید اختصاصی 99

 

چاپ سررسید اختصاصی 99 می تواند یک هدیه تبلیغاتی بسیار خوب برای کسب و کارها باشد. برای سفارش و چاپ سررسید اختصاصی 99 می توانید تمامی المان های سررسید را مطابق با سلیقه خودتان طراحی و چاپ کنید. تیم طراحی شرکت تبلیغاتی طرح سوم آماده همکاری با شماست تا سررسید اختصاصی شما را طراحی و چاپ کند.

 

چاپ سررسید اختصاصی 99 / طراحی جلد

 

طراحی، نوع، رنگ و جنس جلد سررسید 99  و سالنامه 99 شما می تواند کاملا شخصی سازی شده و مطابق سلیقه شما باشد.

 

 

سررسید اختصاصی

 

چاپ سررسید اختصاصی 99 / صفحات داخلی

 

در چاپ اختصاصی سررسید 99 شما می توانید حتی صفحات داخلی را مطابق سلیقه تان طراحی کنید (می توانید این کار را به تیم حرفه ای طراحی شرکت تبلیغاتی طرح سوم بسپارید). طراحی صفحات داخلی، میزان فضایی که به هر روز هفته اختصاص داده شود، تعداد صفحات و … می توانند همگی به طور کامل شخصی سازی شوند.

Related Articles