بهترین هدایای تبلیغاتی

بهترین هدایای تبلیغاتی

امروزه یکی از دغدغه های صاحبین کسب و کار و مدیران انتخاب بهترین هدایای تبلیغاتی بخصوص برای سال جدید است. اینکه چه هدیه ی تبلیغاتی مناسب است و می تواند بیشترین اثرگذاری را روی مخاطب داشته باشد و باعث شود که ما و برندمان را از یاد نبرد و با هربار دیدن آن به یاد ما و برندمان بیفتد. در این مقاله می خواهیم به شما کمک کنیم تا بتوانید بهترین هدایای تبلیغاتی را انتخاب و برای سال جدید سفارش دهید. یکی از هدایای تبلیغاتی که اکثر شرکت ها برای سال جدید سفارش می دهند و به مشتریان، کارمندان و همچنین شرکای خود هدیه می دهند، سررسید، سالنامه و تقویم است. شرکت تبلیغاتی طرح سوم به شما کمک می کند و با توجه به نوع کسب و کارتان بهترین سررسید 99 و تقویم 99 را برای شما طراحی و چاپ می کند تا بتوانید خاص بودنتان را به دیگران نمایش دهید.

 

مهم ترین نکته در رابطه با هدایای تبلیغاتی

 

یکی از مهم ترین نکاتی که در رابطه با هدایای تبلیغاتی وجود دارد این است که بعضی از افراد تصور می کنند هزینه ای که برای هدایای تبلیغاتی مخصوصا در پایان سال می دهند هزینه زیادی است و ممکن است صرفه اقتصادی نداشته باشد اما باید به این نکته مهم توجه داشته باشند که هدایای تبلیغاتی درواقع نوعی سرمایه گذاری است و می تواند نقش بسیار مهمی را در برندینگ و بازاریابی و تبلیغات داشته باشد، در صورتی که بتوانیم بهترین هدایای تبلیغاتی را انتخاب کنیم نه اینکه صرفا فقط هدایایی بدهیم که هیچ تفکر درست و منطقی ای در پس آن نبوده باشد. هدایای تبلیغاتی باید به نحوی انتخاب شوند که در بین هدایای تبلیغاتی شرکت های دیگر فراموش نشوند بلکه ماندگار باشند و افراد از آن ها استفاده کنند.

 

 

 

مهم ترین نکته در رابطه با هدایای تبلیغاتی

 

مهم ترین عوامل در انتخاب بهترین هدایای تبلیغاتی

 

گران بودن هدایای تبلیغاتی دلیل بر بهترین بودن آن ها نیست

 

یکی از مسائلی که بسیاری از شرکت ها به آن توجه ندارند همین نکته است که تصور می کنند هدایای تبلیغاتی شان هرچه گران تر باشد نتیجه مثبت تری دارد و بیشتر در ذهن ها می ماند. شاید در برخی موارد چنین باشد اما ممکن است بعضی هدایای تبلیغاتی قیمت خیلی بالایی نداشته باشند اما به دلیل خاص بودن بسیار در ذهن مخاطب بمانند.

 

هدایای تبلیغاتی

 

کاربردی بودن هدیای تبلیغاتی

 

کاربردی بودن هدایای تبلیغاتی نمی تواند دلیلی قطعی بر به یاد ماندنی بودنشان باشد. مثلا در شروع سال جدید بسیاری از شرکت ها به کارمندانشان آجیل و خشکبار هدیه می دهند، این یک هدیه ارزشمند و کاربردی است ولی نمی تواند به یاد ماندنی باشد چون یک هدیه ی مصرفی است و تمام می شود و نمی تواند به عنوان یک هدیه تبلیغاتی که همیشه در یاد افراد می ماند و هربار با دیدن آن به یاد برند و شرکت ما می افتد باشد. این یکی دیگر از مواردی است که در انتخاب بهترین هدایای تبلیغاتی باید در نظر داشته باشیم. از نظر من چنین هدایای تبلیغاتی که کاربردی هستند مانند آجیل شب عید می تواند در کنار یک کارت تبریک بسیار هم به یاد ماندنی شود چرا که فرد با هربار دیدن آن کارت تبریک به یاد آن هدیه می افتد و باعث می شود که هدیه تبلیغاتی علاوه بر کاربردی بودن بار احساسی هم داشته باشد. بار احساسی هدایای تبلیغاتی یکی از نکات بسیار مهم در انتخاب بهترین هدایای تبلیغاتی است.

 

 

کاربردی بودن هدایای تبلیغاتی

 

محصول و خدمات شرکت به عنوان هدایای تبلیغاتی

 

یکی از نکات بسیار مهم در انتخاب بهترین هدایای تبلیغاتی این است که بسیاری از شرکت ها تصور می کنند محصول و خدمات خودشان می تواند یکی از بهترین هدایای تبلیغاتی باشد در حالی که همیشه چنین نیست و بسیاری از افراد هنگامیکه محصول و خدمات خود شرکت را به عنوان هدیه دریافت می کنند تصورشان چنین است که هزینه صرف شده برای این هدیه بسیار پایین تر از ارزش واقعی خود آن است در حالیکه چنین نیست و باید به این شکل به موضوع نگاه کرد که اگر این به عنوان هدیه به ما داده نمی شد می توانستند به ازش واقعی اش آن را بفروشند. به عنوان مثال می توان به شرکت های گردشگری که بلیط سفر و یا تورهای مختلف را به عنوان هدایای تبلیغاتی اهدا می کنند.

 

کارت تبریک به عنوان هدایای تبلیغاتی

 

کارت تبریک یکی از هدایای تبلیغاتی بسیار به یاد ماندنی بخصوص در کشور های خارجی است. کارت تبریک می تواند یکی از بهترین هدایای تبلیغاتی باشد در صورتیکه بعضی از نکات را در آن رعایت کنیم. مانند بعضی از کارت های تبریک که به صورت اختصاصی برای یک شخص خاص طراحی می شود. چنین هدیه ای همیشه در ذهن افراد می ماند و برایشان ارزشمند است. البته برای کارت تبرک هم باید نکاتی را رعایت کنیم تا خاص و ارزشمند شود. یکی از مهم ترین مسائلی که یک کارت تبریک را خاص می کند چاپ شدن نام شخص برروی آن است، نه اینکه از کارت های آماده ای استفاده شود که جای نام خالی است و ما فقط آن را پر کنیم. یکی دیگر از نکاتی که باعث می شود یک کارت تبریک خاص شود این است که یک جمله اختصاصی برای آن فرد برروی کارت بنویسیم و همچنین اینکه امضای مدیریت، نه به صورت مهر بلکه به صورت دستی برروی آن باشد. چنین کارت تبریکی ممکن است در مقابل دیگر کارت های تبریک هزینه بسیار بالاتری داشته باشد اما ارزش بسیار زیادی دارد و همیشه در ذهن افراد می ماند.

 

بهترین هدایای تبلیغاتی

 

سررسید 99، سالنامه 99 و تقویم 99 به عنوان هدایای تبلیغاتی

 

یکی از رایج ترین هدایای تبلیغاتی مخصوصا در شروع سال جدید سررسید، سالنامه و تقویم است. در طراحی و  انتخاب نوع، جنس، اندازه و متریال سررسید و سالنامه باید دقت بسیار زیادی داشته باشیم که بسیار خاص و کاربردی شود و افراد آن را مانند دیگر هدایای تبلیغاتی و سررسید هایی که در شروع سال دریافت می کنند در بین دیگر هدایای تبلیغاتی به فراموشی بسپارند بلکه باید به قدری خاص باشد که از آن به عنوان سررسید اصلی سال جدید خود استفاده کند. در مقاله سررسید 99 و سالنامه 99 به طور کامل در رابطه با سررسید و سالنامه توضیح داده ایم.

 

 

هدایای تبلیغاتی

 

هدایای تبلیغاتی با نام و لوگوی شرکت

 

یکی از نکاتی که برای انتخاب بهترین هدایای تبلیغاتی باید به آن توجه داشت این است که تقریبا بیشتر شرکت ها برروی هدایای تبلیغاتی که می دهند نام و لوگوی خود را حک می کنند اما باید به این نکته هم توجه داشت که بسیاری از افراد خصوصا مدیران علاقه ای به در دست گرفتن هدایای تبلیغاتی هرچقدر هم گران قیمت اما با نام و لوگوی شرکت دیگر ندارند. اما چطور می توانیم با هدایای تبلیغاتی که نام و لوگو برروی آن نیست افراد را به یاد برندمان بیندازیم؟

یکی از عواملی که می تواند یک هدیه تبلیغاتی مثل سررسید را خاص کند و در عین حال به نحوی باشد که افراد را به یاد ما بیندازد این است که نام خود آن فرد را بر روی سررسید حک کنیم و یا یک جمله اختصاصی برای او بنویسیم، همین امر باعث می شود حتی مدیران از آن هدیه تبلیغاتی به راحتی و با کمال میل استفاده کنند و هربار که به آن نگاه می کنند به یاد ما و خلاقیت مان بیفتند. همچنین می توانیم هدیه را در بسته بندی و یا ساک با برند و نام خودمان هدیه دهیم که هم نام ما را یاد آور شود، هم در عین حال برای همه افراد قابل اسفاده باشد. یکی از مهم ترین نکات در رابطه با چنین هدایایی این است که نمی توانند آن ها را به شخص دیگری بدهند  چرا که بسیاری از افراد خصوصا در شروع سال جدید به دلیل دریافت حجم بالایی از هدایای تبلیغاتی بعضی از آن ها را به دوستان و نزدیکانشان می دهند، اما چنین هدایای تبلیغاتی که به صورت کاملا اختصاصی برا یک شخص طراحی شده است را نمی توان به دیگران داد.

Related Articles