سررسید و سالنامه 99/تقویم سال 99

سررسید و سالنامه 99/تقویم سال 99

سررسید 99/سالنامه 99

یکی از هدایای تبلیغاتی که در شروع سال جدید بسیاری از شرکت ها از آن استفاده می کنند سررسید/سالنامه و یا تقویم های رومیزی است. یکی از نکات مهم جهت سفارش، طراحی و چاپ سررسید/سالنامه این است که سررسید و سالنامه کاربرد های متفاوتی دارند و باید به این نکته در تهیه سررسید و سالنامه 99 خود توجه کنید. با نزدیک شدن به شروع سال جدید تمایل شرکت ها و حتی افراد به طراحی و سفارش سررسید و سالنامه های شخصی خود بیشتر می شود. پس فرصت را از دست ندهید و زودتر نوع و طرح سررسید99 خود را انتخاب کنیدو سفارش دهید.

هدایای تبلیغاتی 99

طراحی و چاپ انواع سررسید، سالنامه و تقویم های رومیزی در آژانس تبلیغاتی طرح سوم

تقویم رومیزی 99

سالنامه 99

سررسید 99

تقویم اختصاصی 99

تقویم رومیزی یکی از انواع تقویم های پرکاربرد به عنوان هدایای تبلیغاتی برای شروع سال جدید است. طراحی تقویم ها به دو صورت است، طراحی تقویم اختصاصی و طراحی تقویم عمومی. طراحی تقویم اختصاصی به این صورت است که در تمامی صفحات آن لوگو و رنگ سازمانی شرکت  رعایت می شود و به صورت اختصاصی برای آن شرکت  است.

Image

سررسید و سالنامه 99

سررسید و یا سالنامه کتابی است دست نویس و یا چاپ شده که در سال یک بار منتشر می شود و در آن اطلاعاتی در رابطه با وقایع و دستاورد های سال گذشته است. بسیاری از شرکت ها و صنایع در شروع سال سررسید و یا سالنامه خود را با طراحی اختصاصی و برند خودشان طراحی و چاپ می کنند و به عنوان هدایای تبلیغاتی به مخاطبین و کارمندانشان میدهند. آژانس تبلیغاتی طرح سوم آماده همکاری با شما در جهت طراحی و چاپ هدایای تبلیغاتی برای سال جدید است.

انواع سررسید و سالنامه

سررسید و سالنامه دارای انواع متفاوتی است که هنگام سفارش و خرید آن باید دقت داشته باشید که کدام نوع آن مورد نیازتان است. در مقاله انواع سررسید یا سالنامه به طور کامل به توضیح این موضوع می پردازیم.

خرید سررسید 99

Related Articles