تقویم رومیزی 99

تقویم رومیزی 99

تقویم رومیزی 99

 

تقویم رومیزی 99 یکی از هدایای تبلیغاتی است که از همین حالا می توانید برای طراحی و سفارش آن برای سال جدید اقدام کنید. جهت سفارش و طراحی هدایای تبلیغاتی، تقویم رومیزی 99 و سررسید 99 می توانید از متخصصان شرکت تبلیغاتی طرح سوم کمک بگیرید و خاص ترین هدایای تبلیغاتی را برای سال جدید طراحی کنید.

 

طراحی تقویم رومیزی 99

 

یکی از مهم ترین مسائلی که در هنگام سفارش تقویم رومیزی 99 سازمان خود باید به آن توجه بسیار زیادی داشته باشید نوع طراحی آن است. درواقع مهم ترین مسئله برای هدایای تبلیغاتی نوع طراحی آن ها است. برای آنکه بتوانیم بهترین هدایای تبلیغاتی را در سال جدید ارائه دهیم باید توجه بسیار زیادی به نوع طراحی آن ها داشته باشیم. جهت طراحی تقویم رومیزی 99 باید صفحه اول آن را بسیار جذاب و ساده طراحی کنیم و تمامی المان های لازم را در آن رعایت کنیم. یکی از نکات مهم در طراحی هدایای تبلیغاتی این است که طراحی آن باید کاملا متناسب با هویت برند مان باشد.

 

مشاهده نمونه کارهای سررسید 99 در لینک زیر:

 

تقویم رومیزی 99

 

موارد مهم در طراحی تقویم رومیزی 99

 

در طراحی تقویم رومیزی 99 باید به نکات زیر توجه داشته باشیم:

1- طراحی آن ها باید به گونه ای باشد که در نگاه اول مخاطب را جذب کند

2- نوشته ها کاملا خوانا باشد

3- تاریخ های شمسی، قمری و میلادی در آن موجود باشد

4- در صفحه اول حتما سال جدید به صورت bold شده قرار داشته باشد

5- تعطیلات و مناسبت ها حتما در آن مشخص شده باشند

6- در تمامی صفحات رنگ سازمانی، لوگو یا نام سازمان قرار گرفته باشد

 

طراحی تقویم رومیزی 99 اختصاصی

 

تقویم رومیزی و درکل تمامی هدایای تبلیغاتی شما برای سال جدید می تواند کاملا اختصاصی و متناسب با نوع کسب و کار و سلیقه شما طراحی، اجرا و چاپ شود.

 

تقویم 99

 

چاپ تقویم رومیزی 99

 

جهت چاپ تقویم رومیزی 99 باید به نکاتی توجه داشته باشیم. اولا این که هنگام طراحی تقویم رومیزی در قسمت بالای طرح حدود یک سانتی متر فضای خالی قرار دهیم تا برای پانچ شدن مشکلی ایجاد نشود، ثانیا این که از چپ، راست و پایین حدود چهار سانتی متر فضای خالی قرار دهیم تا هنگام برش مشکلی ایجاد نشود. شرکت تبلیغاتی طرح سوم یکی از بهترین ارائه دهندگان هدایای تبلیغاتی است که هم از نظر نوع طراحی و هم از نظر کیفیت و نوع چاپ جزء بهترین ها هستند.

سفارش تقویم رومیزی 99

 

در سفارش تقویم رومیزی 99 باید به این نکته توجه داشته باشید که هدایای تبلیغاتی شما نمایانگر برند شما هستند پس باید در طراحی، نوع و کیفیت چاپ آن توجه بسیار زیادی داشته باشید.

 

طراحی تقویم رومیزی 99 اختصاصی

 

جهت طراحی تقویم رومیزی 99 اختصاصی شما می توانید تمامی المان های تقویم رومیزی را متناسب با سلیقه خودتان انتخاب و طراحی کنید. از جمله این المان ها اندازه تقویم رومیزی، نوع و جنس پایه آن، تعداد برگ ها (البته با توجه به استانداردها) و جنس و نوع کاغذ تقویم رومیزی است که شما می توانید به صورت کاملا اختصاصی برای خودتان سفارش دهید.

 

تقویم رومیزی یاتاش

 

انواع تقویم رومیزی 99

 

تقویم رومیزی دارای انواع مختلفی است و شما می توانید با توجه به سلیقه شخصی و نوع کسب و کارتان یکی از انواع آن را انتخاب کنید.

 

تقویم رومیزی 99 اداری

 

یکی از انواع تقویم های رومیزی 99 تقویم های اداری هستند که معمولا در ادارات برروی میزها قرار دارد، سایز تقویم های اداری معمولا کوچک است و برروی یک پایه قرار گرفته اند و برگ های پانچ شده تقویم به آن متصل اند.

 

تقویم رومیزی 99 یادداشت دار

 

یکی دیگر از انواع تقویم های رومیزی برای سال جدید تقویم های یادداشت دار هستند که علاوه بر تاریخ و مناسبت ها، دارای برگ های اضافی برای نوشتن یادداشت های روزانه هستند. امروزه تقویم های یادداشت دار بسیار مورد توجه افراد و سازمان ها قرار گرفته اند.

 

تقویم

 

جنس تقویم رومیزی 99

 

در انتخاب تقویم رومیزی 99 باید دقت بسیار زیادی به جنس پایه و صفحات تقویم رومیزی داشته باشیم چرا که تاثیر بسیار زیادی بر ظاهر تقویم می گذارد. شما می توانید متریال مدنظر خودتان را برای صفحات و پایه تقویم انتخاب کنید و یک تقویم کاملا اختصاصی را برای خودتان طراحی و چاپ کنید.

 

تقویم رومیزی و هدایای تبلیغاتی

 

شرکت تبلیغاتی طرح سوم آماده همکاری با شرکت ها و سازمان ها در زمینه  طراحی، چاپ و اجرای هدایای تبلیغاتی، سررسید 99 و تقویم رومیزی 99 برای سال جدید است.

Related Articles