سررسید 99 و سالنامه 99

سررسید 99 و سالنامه 99
Ratings
(1)

سررسید 99

طراحی و چاپ انواع سررسید 99 و سالنامه 99 برای سال جدید در شرکت تبلیغاتی طرح سوم. طراحی اختصاصی انواع سررسید و سالنامه مطابق سلیقه شرکت ها و متناسب با رنگ سازمانی، لوگو و هویت برند شرکت. سررسید ها دارای انواع مختلفی هستند مانند رحلی، اروپایی، وزیری، نیم وزیری و … که با توجه به نیاز شما و میزان بودجه ای که می خواهید اختصاص دهید و همچنین کاربرد آن، می توانید یکی از انواع آن را انتخاب کنید. سررسید ها از نظر ابعاد، تعداد صفحات، نوع جلد، نحوه قرارگیری روزهای هفته با یکدیگر متفاوت هستند.

 

سررسید 99

 

نکاتی که در سفارش و خرید سرسید 99 باید به آن ها توجه داشته باشید

اخیرا به دلیل بالا رفتن قیمت کاغذ سازمان ها و شرکت ها رو به سررسید های کوچک با تعداد صفحات محدود آورده اند که هم از نظر هزینه مناسب تر باشد، هم راحت تر قابل حمل باشد، زیرا امروزه بسیاری از افراد کارهای روزمره و بسیاری از موارد را در سررسید خود یادداشت می کنند و ترجیح می دهند که سررسید در هر مکانی همراهشان باشد تا نکات و موارد مورد نظرشان را در هر لحظه بتوانند یادداشت و ثبت کنند، به همین خاطر اگر همانند قبل از سررسید هایی مانند سررسید وزیری و … استفاده کنیم هم هزینه خیلی بالایی دارد و هم امکان همراه بودن را ندارد و نمی شود که در هر مکانی همراهمان باشد. پس امروزه بسیاری از شرکت ها تمایل به طراحی و سفارش سررسید های کوچک با تعداد صفحات محدود دارند که هم از نظر هزینه به صرفه تر است و استفاده از آن ها راحت تر است.این یکی از نکات مهم جهت خریداری سررسید 99 و سالنامه 99 این است که باید برای خرید سررسید در سال جدید به آن توجه داشته باشیم.

 

جهت مشاهده نمونه کارهای سررسید 99 به لینک زیر مراجعه کنید

 

 

خرید سرسید 99

 

تفاوت انواع سررسید 99

سررسید ها دارای انواع مختلفی هستند اما با توجه به نکته ای که در بالا به آن اشاره کردیم بعضی از انواع آن مانند سررسید های وزیری دیگر مانند قبل متقاضیان زیادی ندارد و بیشتر سررسید های 99 به سمت سررسید های اروپایی می روند. البته این به این معنا نیست که سرسید های وزیری دیگر متقاضی ندارند بلکه هنوز هم سررسید های بزرگ متقاضیان خاص خود را دارند و بسیاری از شرکت ها سررسید 99 خود را به این شکل سفارش می دهند. نوع و اندازه سررسید کاملا بستگی به نوع استفاده از آن و همچنین استراتژی آن شرکت از طراحی سررسید دارد. سررسید هایی که به عنوان هدایای تبلیغاتی برای مدیران سفارش داده می شود می تواند از نوع سررسید وزیری، رحلی و یا … باشد که اندازه بزرگ و فضای کافی برای نوشتن کارها و برنامه های روزمره دارد.

 

calendarbook promotional gift

 

طراحی سررسید 99

سررسید 99 از نظر طراحی بسیار ساده است و هر چه زمان می گذرد افراد به سمت طراحی های ساده برای جلد سررسید می روند. روی جلد سررسید حتما باید یک لوگو و نشانی از برندتان باشد تا هر جا که دیده شد اولین چیزی که افراد را جلب خود کند برند شما برروی جلد آن سررسید باشد. یکی از انواع راه های تبلیغات در شروع سال جدید که بسیار ی از شرکت ها از گذشته تا به حال از آن استفاده می کنند، استفاده از هدایای تبلیغاتی با طراحی خاص خود و برند شخصی شان است.یکی از انواع هدایای تبلیغاتی سررسید، سالنامه و تقویم است. سررسید 99 و سالنامه 99 با گذشت زمان جهت صرفه جویی در مصرف کاغذ بسیاری از افراد دادن هدایای تبلیغاتی به صورت سررسید و سالنامه را منع کردند اما هنوز هم بعد از تقویم تبلیغاتی، سررسید و سالنامه جزء بهترین هدایای تبلیغاتی است. زیرا همه مردم در هر موقعیت شغلی نیاز به نوشتن کارهای روزمره، برنامه ها و کارهای خود دارند و این خود یکی از بهترین روش ها برای مدیریت زمان و افزایش بازده کارها است، به همین خاطر هنوز هم سررسید و سالنامه مخاطبین خود را دارند و در کل داشتن یک سررسید و سالنامه برای هر فرد برای نوشتن برنامه های روزانه یک امر بسیار مهم و ضروری است. به عنوان مثال عکس زیر نمونه ای از طراحی سررسید شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد توسط آژانس تبلیغاتی طرح سوم است. این یک نمونه سررسید اختصاصی است که برروی جلد و همچنین تمامی صفحات آن لوگو شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد چاپ شده است.

سررسید پاسارگاد

 

طراحی اختصاصی سررسید 99 و سالنامه 99

شما می توانید سررسید و سالنامه خود را به صورت اختصاصی با طراحی مدنظر خودتان طراحی و چاپ کنید. سررسید 99 و سالنامه 99 شما می تواند به صورت کاملا اختصاصی طراحی شود. شما می توانید نوع و جنس جلد، ابعاد سررسید، نوع طراحی صفحات، تعداد صفحات، نحوه قرارگیری روزهای هفته در صفحات، نوع کاغذ و تمامی موارد را مطابق سلیقه خودتان به صورت کاملا شخصی طراحی کنید و هر المانی را که می خواهید به آن اضافه و کم کنید. در طراحی اختصاصی سررسید 99 خود می توانید نوع و جنس جلد سررسید و سالنامه را به صورت اختصاصی انتخاب و طراحی کنید و مثلا دوخت دور جلد داشته باشد، یا جای خودکار روی جلد داشته باشد و بسیاری موارد دیگر.

تقویم سال 99

یکی دیگر از انواع هدایای تبلیغاتی که در شروع سال جدید بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و به دلیل کاربردی بودن آن طرفداران بسیار زیادی دارد تقویم است. تقویم ها دارای انواع مختلفی هستند که کاربردی ترین آن ها به عنوان هدایای تبلیغاتی تقویم رمیزی است. جهت طراحی و سفارش تقویم رومیزی 99 خود برای سال جدید با ما تماس بگیرید.

 

تقویم سال 99

Related Articles